$25.00 won 4 votes

Mrs. Goldberg was shopping at a produce stand in her neighborhood. She approached the vendor and asked, "How much are these oranges?"

"Two for a dollar," answered the vendor.

"How much is just one?" she asked.

"Sixty cents," answered the vendor.

"Then I'll take the other one," said Mrs. Goldberg.

4 votes

CATEGORY Food Jokes
Joke Won 2nd Place won $25.00
posted by "HENNE" |
user
Arthur Art Will Williams
user
Danny Jackson
user
iqannnylirod
user
Ryan Faidley

MORE WAYS TO LAUGH